Jedno od najčešćih pitanja koje poduzetnici postavljaju nakon sastavljanja godišnjih financijskih izvještaja glasi: “Kako je moguće da sam u gubitku, a opet moram platiti porez?” Na prvi pogled to zaista zvuči nelogično. Ako je tvrtka ostvarila gubitak, zašto bi postojala
U gubitku sam. Zašto onda plaćam porez?
